Apie mus

MŪSŲ PRADŽIA

Serena – a unique twist to your everyday wear

Serena prekinis ženklas prasidėjo tiesiog nuo vieno marškinių modelio – rūbo, kuris iš pirmo žvilgsnio yra toks paprastas, tačiau vilkimas tinkamai - toks galingas.

Prieš sukuriant Serena pastebėjome, jog stilingų ir kokybiškų moteriškų marškinių kategorijoje pasirinkimas gana skurdus. Pritaikius šiek tiek kūrybiškumo ir pridėjus unikalių sprendimų sukūrėme tai, kuo didžiuojamės iki šiol – nesenstančius, prieinamus bei išskirtinius marškinius, kuriuos vilkint pabrėžiamas jūsų unikalumas.

Tai, kas prasidėjo nuo vienų marškinių, vėliau išsiplėtė į daugiau moteriškų drabužių kategorijų, nuolat stengiantis kurti jums unikalius drabužius, pritaikytus kasdieniam nešiojimui.

Serena - a unique twist to your everyday wear

 

KODĖL SERENA?

Prekės ženklo reikšmė yra dvejopa.


Visų pirma, Serena yra itališkas vardas. Tai buvo aišku nuo pat pradžių – norime, kad Serena kūriniai atspindėtų unikalią ir romantišką itališką dvasią per grakščias ir elegantiškas detales. Visos Serena detalės parenkamos taip, kad mūsų drabužius vilkinčiai moteriai padėtų atskleisti savo vidinę kibirkštį.

Be to, žodis Serena primena undinę. Mitologinę būtybę, ištikimą savo vertybėms, atsisakančią eiti į kompromisus dėl savo gyvenimo būdo, trokštančią laisvės, kurią jai suteikia jūra.

Taip sukūrėme gražų moters, kuriai mes kuriame, paveikslą – stipri, ištikima sau ir sekanti savo širdimi.

 

MŪSŲ MISIJA

Serena siekia suteikti daugiau galimybių moterims, norinčioms nesenstančio ir stilingo, bet vis tiek unikalaus būdo apsirengti tiek darbui, tiek laisvalaikiui.
Mes norime tapti galingu jūsų grožio aksesuaru, kuris leidžia atsiskleisti geriausioms jūsų savybėms.

Ir sakome ačiū, jei leisite prie to prisidėti.

Su meilė, Serena